Santral Montajı

Santral montaj ve bakım işlerinde çalışan personelimiz, doğalgaz ve katı yakıtlı termik santrallerin montajında ve işletmesinde uzun yıllar çalışmış, konusunda uzman formen ve teknisyen elemanlardan oluşmaktadır. Doğal gaz ve termik santrallerin buhar ve gaz türbinlerinin, bu bölümlere ait generatörler ve yardımcı ekipmanlarının, kondenserlerin anahtar teslim elektromekanik montajları, tecrübeli, iş güvenliği kurallarına tam uyumlu ekibimiz ve özel olarak donatılmış takım konteynerlerimiz ile birlikte yapılmaktadır.

Gaz Türbini ve Genaratör Montajı

Gaz türbinleri ve yardımcı sistemlerinin elektromekanik montajı konusunda tecrübeli kadrolarımız ile hizmet vermekteyiz.

Buhar Türbini ve Generatör Montajı

Buhar türbinlerinin ve yardımcı ekipmanlarının elektromekanik montajı konusunda uzman personelimiz ve tam donanımlı tool containerlerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Elektrik ve I&C Montaj İşleri

Gaz türbinleri ve generatörleri ile buhar türbinleri ve generatörleri elektrik ve I&C montaj çalışmaları tecrübeli ekibimiz ile gerçekleştirilmektedir.

Air-Intake

Enerji santrallerinde gaz türbinlerinin bir parçası olan Air Intake (Hava Emiş) ünitesinin montajı, filtre montajı ve değişimi, gaz türbinine bağlanan hava kanalı montajı anahtar teslimi olarak yapılmaktadır.

Tavan Vinci Montaj Test ve Sertifikalandırılması

Firmamız, farklı kaldırma tonajlarındaki tavan vinçlerinin EN 1090-2 standartlarına uygun olarak montajını gerçekleştirmektedir.

Yardımcı Tesisler

Enerji santralleri ve endüstriyel tesislerde, santral yardımcı sistemleri montajı, su arıtma tesisi, atık su arıtma tesisi, condensate polishing tesisi, yağ separatörleri montajlarını gerçekleştirmekteyiz.